Aiva Nebare

Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja
Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola pagalmā ieripo divi super koši un dzīvespriecīgi busiņi… “Māksla uz riteņiem”. Bērniem ir iespēja kļūt par mainīgā visuma arhitektiem… izveidot sirsniņstaru, puņku komētu, trīskāji un citus zilus brīnumus… radošumam nav robežu. [..] Paldies Paulai par tik atraktīvu izstāžu vadīšanu. Bērniem Tu patiki. Paldies NOASS un mākslas studijai Fargefabrikken (NO) par piedzīvoto tepat Jaunpiebalgā!

Laura Buholte

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas skolotāja
Esmu gandarīta, ka skolēni guva priekšstatu par mūsdienigu un dinamisku mākslas darbu tapšanas procesu un alternatīvu izstādes formātu.

Skolēni

Patika skatīties ar 3D brillēm. Brīžiem bija bailīgi. Likās, ka nokritīšu. Varēja redzēt interesantus attēlus. Priecājos, ka varējām kaut ko taisīt paši. Bija jātaisa tas, kas bija uzrakstīts uz klucīša. Varējām ņemt dažādas lietas un interesanti sastiprināt. Dīvaini bija, ka piezvanīja citplanētieši, tikai nevarēja saprast ko runā. Patika meklēt un slēpt klucīšus ar vārdiem. Patika, ka bija jāmeklē uz busiņiem uzzīmētos dzīvniekus un tad tos varēja uzzīmēt ar krītiņiem. Aizraujoši bija sēdēt uz ripojošajiem krēsliem. Man patika, ka varēja skatīties TV interesantas bildes.

Skolotāja Evija

Gribēju pateikt lieu paldies par LIELISKO projektu, bērniem bija ļoti interesanti. Katra klase reaģēja mazliet citādi, bet varu pateikt, ka visi atrada ko pētīt un kur iesaistīties. Paldies organizatoriem un puišiem, kas vakar izstādi atveda. Ļoti gaidām jūs atkal! Ja var, mēs piesakāmies uz rudeni!

Skolotāja

26.aprīlī mūsu skolas pagalmā ieripoja"Māksla uz riteņiem".Kas ir laikmetīgā māksla? Vai virtuālā realitāte arī ir māksla? Kāda nozīme cilvēku dzīvē ir mākslīgajam intelektam? Un kā rodas māksla? Skolēni varēja kļūt par mākslas darba radīšanas līdzdalībniekiem. Neparasti, interesanti, jautri un izzinoši! Tā var raksturot šo dienu.

Skolotāja

Skolēni bija ieinteresēti un aktīvi darbojās visās aktivitātēs. Tās bija tiešām interesantas, aizraujošas un inovatīvas vizuālās mākslas stundas skolas pagalmā.

Skolotāja

Viesītes vidusskola
Paldies mediatorei Beārei par aizrautīgo stāstījumu! Busiņu apmeklējums - izcils alternatīvo nodarbību piedāvājums!

Skolotāja

Mikroautobusus apmeklēja un aktivitātēs iesaistījās 3. – 8. klašu skolēni. Mediatore Beāte organizēja četras radošās stacijas, kurās skolēni uzzināja par laikmetīgo mākslu, tehnoloģijām, instalācijām, veica rodošos uzdevumus un ceļoja virtuālās realitātes brillēs. Bērniem ļoti patika aktivitātes. Paldies mediatoriem par interesantajām nodarbībām!